شرایط بازگشت کالا

سیاست بازگشت کالا در اسکت ما 3 روز اعتبار دارد. اگر از زمان خرید شما از 3 روز گذشته باشد، ما نمی‌توانیم مبلغ را به صورت وجه نقد یا تعویض کالا ارائه دهیم.

برای اینکه کالای شما قابل بازگشت باشد، باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده‌اید. همچنین باید در بسته‌بندی اصلی خود باشد.

برخی از انواع کالاها از امکان بازگشت مستثنی هستند. محصولات فاسدشدنی مانند غذا، گل، روزنامه یا مجلات قابل بازگشت نیستند. ما همچنین محصولاتی را که جزو اقلام بهداشتی و شخصی، مواد خطرناک یا مایعات یا گازهای قابل اشتعال هستند، نمی‌پذیریم.

 

دیگر اقلام غیر قابل بازگشت:

  • کارت هدیه
  • محصولات نرم‌افزاری قابل دانلود
  • برخی از اقلام بهداشتی و مراقبت شخصی
  • برای تکمیل فرآیند بازگشت، به رسید یا مدرکی دال بر خرید نیاز داریم.

 

در شرایط خاصی تنها بخشی از وجه قابل استرداد است:

کتاب با علائم واضح استفاده سی‌دی، دی‌وی‌دی، نوار وی‌اچ‌اس، نرم‌افزار، بازی ویدئویی، نوار کاست یا صفحه گرام که باز شده باشد.

هر کالایی که در شرایط اولیه خود نباشد، آسیب دیده باشد یا به دلایلی غیر از اشتباه ما، قطعاتی از آن کم باشد.

هر کالایی که بیش از 3 روز پس از تحویل برگشت داده شود.

 

بازپرداخت وجه

پس از دریافت و بررسی کالای ارسالی شما، تیمی برای اطلاع از دریافت کالای برگشتی برای شما ارسال خواهیم کرد. همچنین ما شما را از تأیید یا رد درخواست وجه نقدی مطلع خواهیم ساخت.

اگر درخواست شما تأیید شود، وجه شما پردازش شده و طی مدت زمان مشخصی، اعتبار به کارت اعتباری یا روش پرداخت اولیه شما اعمال خواهد شد.

 

تأخیر یا عدم دریافت وجه بازگشتی

اگر هنوز وجه بازگشتی خود را دریافت نکرده‌اید، ابتدا دوباره حساب بانکی خود را بررسی کنید. سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا وجه بازگشتی شما به طور رسمی ثبت شود.

بعد از آن با بانک خود تماس بگیرید. اغلب قبل از ثبت وجه بازگشتی، زمان پردازشی وجود دارد. اگر تمام این مراحل را انجام دادید و هنوز وجه بازگشتی خود را دریافت نکرده‌اید، لطفاً با ما از طریق ایمیل {ایمیل} تماس بگیرید.

 

اجناس حراج

فقط اجناس با قیمت معمولی قابل استرداد هستند. اجناس حراج قابل استرداد نیستند.

 

تعویض کالا

ما فقط کالاهای معیوب یا آسیب دیده را تعویض می‌کنیم. اگر نیاز به تعویض آن با کالای مشابه دارید، ایمیلی به آدرس info@esket.ir برای ما ارسال کرده و کالای خود را به آدرسی که میگوییم ارسال کنید.

 

بازگشت کالای هدایا

اگر کالای خریداری شده به عنوان هدیه علامت گذاری شده و به طور مستقیم برای شما ارسال شده باشد، شما اعتبار هدیه به ارزش کالای برگشتی را دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کالای برگشتی، کد هدیه برای شما ارسال خواهد شد.

اگر کالا هنگام خرید به عنوان هدیه علامت گذاری نشده باشد، یا فرد هدیه دهنده سفارش را به آدرس خود ارسال کرده باشد تا بعداً به شما بدهد، ما وجه را به فرد هدیه دهنده باز می‌گردانیم و او از بازگشت کالای شما مطلع خواهد شد.

 

بازگشت کالا از طریق پست

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به آدرسی که در ایمیل به شما می‌فرستیم ارسال کنید.

هزینه ارسال کالای برگشتی به عهده شما خواهد بود. هزینه‌های حمل و نقل غیر قابل استرداد است. در صورت دریافت وجه بازگشتی، هزینه حمل و نقل برگشتی از وجه شما کسر خواهد شد.

بسته به محل زندگی شما، زمان رسیدن محصول تعویضی به شما ممکن است متفاوت باشد.

اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید، ممکن است استفاده از خدمات حمل و نقل قابل ردیابی یا خرید بیمه حمل و نقل را در نظر بگیرید. ما تضمینی برای دریافت کالای برگشتی شما نداریم.

نیاز به کمک؟
برای پرسش‌های مرتبط با بازگشت و وجه نقدی با ما از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.